Piirkondlikul geograafiaolümpiaadil saavutas Rasmus Miilmaa 9.klassist suurepärase 3.koha. Juhendas õpetaja Riina Talvik.

Hea Lapse loomekonkursil läks jälle hästi. Teemaks oli seekord "Kohtumine linnuga". Konkursil osalesid 2. ja 4.klass ning 4.klassi tööd jõudsid ka märtsi ajakirja. Juhendajateks olid õp Inga ja õp Maiken ning auhinnaks saime raamatu "Rahvuslinnud ja sümbollinnud Euroopas ja kaugemal".

 

Täna külastas kooli kirjanik Andrus Kivirähk, kes tutvustas õpilastele oma loomingut ja vastas õpilaste küsimustele. Koolipäeva alustasid algklassid pesapäevaga, mis keskendus just Andrus Kivirähki loomingule.

Sündmus toimus koostöös Lääne-Harju valla raamatukoguga.

Galerii

KiVa kooli lapsevanematel on võimalik tutvuda koolis tehtavaga läbi miniõpiku,lisaks saab sealt häid mõtteid ning uusi teadmisi-oskusi oma lapse aitamiseks ja koostööks kooliga -

Miniõpik lapsevanematele

Igal aastal toimub digikoristusnädal, mida veab Rohelise Kooli programm.

Loe lähemalt ja pane ennast kirja: 

Digikoristusnädal

6.klass külastas Energia avastuskeskust.
Programm sisaldas teadusteatri etendust „Millest koosneb jõulutunne?“, animafilmi „Polaris – kosmoseallveelaev ja polaaröö saladus“, välgudemonstratsiooni ja katseid staatilise elektriga.
 

Sel sügisel osalesid 2., 3., 4., 6., 9., ja  11.  klass Kuusakoski Nutijahil. Samuti osalesid mõned õpetajad individuaalselt. Koos koguti kokku suur hulk nutiprügi. 

Meie panust premeeriti kahe võiduga- loosi tahtel said 3. ja 11.klass  auhinnaks GAMEBOY TETRIS VIRTUAALSÜNDMUSE PÄÄSMED.

Palju õnne võitjatele! Aitäh kogujatele ja juhendajatele. 

Sel kolmapäeval tõmbasid päkapikud selga piparkoogi-stiilipäeva kostüümid ja küpsetasid piparkooke nng kaunistasid neid. Kogu maja sai mõnusat piparkoogilõhna täis. 

Piparkoogipäev

Piparkoogid

Sel aastal toimub jälle jaht küünlaümbristele.

Kui põletad kodus küünlaid, ära viska ümbreiseid tavaprügisse, vaid too kooli- hoiame koos loodust.

Küünlaümbriste jaht

Õpilasesindus korraldab enne Eurovisiooni toimumist arvamusküsitluse. Tule ja osale! 😎🎧
Osaleda saab siin:

Oma tööd saab postitada siia: https://padlet.com/viivika1/luule 🤓

Õpilasesindus korraldas talvise fotokonkursi ja täna kuulutasime välja võidutööd. Aitäh kõigile, kes osa võtsid! Aitäh sponsoritele Norrison OÜ ja Coop Harju!
 
Dana Smirnova "Lumememm päevitab" I koht
 
 
 
Milana Duka "Talvine kibuvitsapõõsas" II-III koht
 
 
 
 Milena Sünd "Loodus on ikka ilus" II-III koht
 
 
 Janika Loos "Metskits lumes" eripreemia
 
 
Janeli ja Rebeka Laas "Lumine loodus" eripreemia
 
 

 
Eelmisel nädalal tähistasime koolis sõbranädalat. Õpilasesinduse eestvedamisel valisime kõige sõbralikumaid õpilasi ja õpetajaid, jagasime südameid ja toimusid Valentin ja Valentina valimised. Samuti toimus sõbrapäeva stiilinädal.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Postita pildid: 
Kas oled kunagi mõelnud, kust leida töö, mis vastaks Sinu seiklusjanule, palgasoovile ja mängulisusele? 🤔
Osale Gamecani ja HUUBi koostöös toimuval noortele suunatud virtuaalkonverentsil “Tahan saada mänguarendajaks” ning tutvu tuleviku töövõimalustega ning äkki avastad endalegi meelepärase ameti! Registreeri siin: https://bit.ly/tahansaadavideomänguarendajaksr
Kujutis võib sisaldada: tekst
 
 
 
3. detsembril ehtis põhikooli õpilasesindus meie jõulukuuse. 
 
 
 
 
 
 
 

Liikuma Kutsuva Kooli advendikalender. Iga kalendriakna taga peitub mõni liikumisüllatus mängu või harjutuse kujul nii lastele kui täiskasvanutele. https://calendar.myadvent.net/?id=505fa217758c8df12d21607236d6655e

 

 

30. novembril kell 18.00 toimub noorsootöö nädala kokkuvõttev live saade Delfi TV-s.
Kujutis võib sisaldada: 3 inimest, Tekst, mis ütleb '#Loon ise oma elu LIVESAADE 30.11 kell 18.00 Üle-eestiline noortenadal löppeb enneolematu veebisaatega Delfi TV-S. Saatejuhid Karl Vilhelm Valter ja Victoria Villig. Esinevad Liis Lemsalu ja Villemdrillem. Teevrit DELFI'
 
 
 

25. novembril 2020 kl 13:00 osalesime üle-eestilisel tantsuaktsioonil, mis oli selleaastase noorsootöö nädala tähtsündmuseks.
Video: Robert Sepp, Milena Sünd, Sten-Erik Paalits
Montaaž: Petri Hütt
Videot saab vaadata siit:
Virtuaalne noortekonverents Lahe Koolipäev toimub 18. novembril. Sel aastal saad inspiratsiooni ammutada Kerli Kõivult, Jalmar Vabarnalt, Kristel Aaslaiult, Valdur Mikitalt, Martin Villigilt ning veel mitmetelt põnevatelt esinejatelt!
Kujutis võib sisaldada: tekst
 
 
 
Teemaõhtu noortele – Sõber pole (S)EKSPERT toimub 12. novembril algusega kell 19.00.
Seksuaaltervis.ee Facebook LIVE
 
25. novembril kl 13:00 toimub üle-eestiline TANTSUAKTSIOON, mis on selleaastase noorsootöönädala tähtsündmuseks!🕺
Tantsuhiid Märt Agu on Liis Lemsalu värske loo “Halb või hea” taustal kokku pannud üheminutilise tantsukava, mis on jõukohane kõigile!
1. #looniseomaelu TANTSUAKTIOON 25.11.20 kl 13
 
 
 

23.-30. novembril 2020 toimub üle-eestilisest noorsootöö nädalal „Loon ise oma elu“, mis võtab fookusesse noorte osaluse ning ettevõtlikkuse.

 https://fb.me/e/7dOTRxmdD 

30. oktoobril toimus Paldiski Ühisgümnaasiumis Halloweeni disko. Mängiti seltkonnamänge ja tantsiti, diskor oli Aleksei Zaitsev. Aitäh kõigile osalejatele ja korraldajatele! Korraldas PÜG õpilasesindus.
 
 
 
 
 
 
 
+
 
 
Paldiski Ühisgümnaasiumi õpilasesindus korraldab reedel Halloweeni disko 5.-12. klassile. 🧅
Kujutis võib sisaldada: tekst
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sel nädalal võttis 12. klass rebased "ametlikult" kooli vastu. Tervitame meie värskeid rebaseid! 🙂
 
 
 
 
 
  

29.oktoobril 2020 kell 18.00 toimub veebinar “Nutinarkomaania – päriselt või ülepaisutatud?”
Veebinaril saad vastused:
1. kuidas mõjutab nutitelefon meie aju ning vaimset tervist?
2. kuidas saada nutisõltuvust kontrolli alla?
3. milline on meie tulevik seoses nutiseadmetega?
OSALE veebinaril: 'Nutinarkomaania – päriselt või ülepaisutatud?
 
 

#püsimekoos 15-minuti väljakutse võib seisneda rääkimises, koos sportimises, loodusesse või jalutama minemises ja muus meelepärases omavahelise suhtluse elemendiga tegevuses. Nii kodus, koolis, lasteaias kui tööl võiks sellel ajal 15 minutiks panna nutitelefonid kõrvale ja jagada teisele oma vahetut tähelepanu.

 
 
 
 
 
 
 
 
Oleme aktiivsed Paldiski noored, kes lõid noorteorganisatsiooni projekti MKP (Meie Kodu Paldiski). Meie projekti eesmärk on kaasa aidata Paldiski linna arengule, genereerida uusi ideid ja mõtted ning lüüa kaasa linna ürituste korraldamisel.
MKP tähtsaimaks ülesandeks on muuta Paldiski linna elu paremaks ja huvitavamaks.
Projekti raames toimuvad ka grupisisesed üritused, näiteks suvel toimus sõit Vembu-Tembumaale, detsembris toimub MKP sünnipäeva tähistamine.
Igal noorel on võimalus saada MKP liikmeks, oma soovist peab ta teada andma noorteorganisatsiooni tegevjuhtidele.
Kandideerida saab Meie Kodu Paldiski Meedia-, reklaami- ja vabatahtlike valdkonda.
September sai läbi ja meie väljakutse "10 000 sammu" sai samuti läbi. Kokku võttis väljakutsest osa 26 osalejat.
Kummardus kõigile, kes suudavad iga päev teha 10 000 sammu, see ei ole kerge!
Sel reedel (2.10) tuleb Esteetika- ja tantsukool tutvustama tantsutrenne 3. ja 4. vahetunnil võimlas! 💃
Kujutis võib sisaldada: üks või mitu inimest, Tekst, mis ütleb 'SHOWTANTSU TUNNID PALDISKI ÜHISGÜMNAASIUMI VOIMLAS ALATES 21. SEPTEMBRIST ESMASPÄEVITI 14:30-15:301.-4.KLASS 14:30 1.-4. KLASS 15:30- 16:30 5.-7. KLASS 17:30- 18:30 8. 12. KLASS OLED SA VALMIS? esteetika & tantsukool HARJU@ESTJATK.EE TEL: 58050722'
 
  
Kunstiring 1.-3. ja 4.-9. klassile alustab oktoobrist. Juhendab õpetaja Kaire-Leen. 🎨
 
 
 
 
 
Tähelepanu 15-19 aastased tüdrukud üle Eesti! Kas soovid arendada oma suhtlemisoskusi, juhiomadusi, saada teadmisi ettevõtlusest ning selle käigus kasvatada oma enesekindlust ja luua maailmale positiivset mõju?
Liitu sadade teiste aktiivsete noortega ning ühine Future Heroes programmiga juba täna! Kandideerida saab kuni 28. septembrini.

Sel nädalal saab kooli peal mängida Actionbound liikumismängu. Selleks tuleb alla laadida Actionbound äpp ja skaneerida sisse kood. Start on I korrusel!

20. septembrini on avatud ettetellimiskeskkond, kust saab tellida Paldiski Ühisgümnaasiumi logoga riideid. Järgmine tellimisperiood on 27.04 – 26.06.
 

Getriin Ingrid Jürioja Paldiski Põhikoolist, Robert Sepp ja Aleksander Kaznikov Paldiski Ühisgümnaasiumist osalesid 9.-12. augustil toimunud Eesti Õpilasesinduste Liidu XLII üldkoosolekul ja suvekoolis Roosta Puhkekülas. 

22. juunil toimus Padisel vallavanema vastuvõtt tublidele õpilastele. Samuti kuulutati seal ideekonkursi "Kingitus 1. klassi astuvale õpilasele” võitja välja.
1. koht tuli meie kooli ja 10. klassi - nimelt valis žürii parimaks tööks Carmelin Purga tehtud lauakatte 1. klassi õpilasele. Toode on praegu veel disainimisel ja seda hakatakse edaspidi kinkima kõigile Lääne-Harju valla 1. klassi õpilastele.
Palju õnne, Carmelin! ❤️🌸

21. juunil toimus 12. klassi lõpuaktus. Pilte aktusest saab vaadata siit: 

https://www.facebook.com/pg/Paldiski-%C3%9Chisg%C3%BCmnaasium-137400746279192/photos/?tab=album&album_id=3327216850630883

 

Otseülekannet tänasest 12. klassi lõpuaktusest saab vaadata allolevalt lingilt. Aktus algab kell 14.00 🤩
https://youtu.be/Axjnojhdk1o

Sel kevadel lõpetab Paldiski Ühisgümnaasiumi 7. lend. Sel puhul tegi 11. klass neile mälestuseks toreda video. 🎬🤩
https://youtu.be/U5Ay6TjjGrQ

 

Meie koolis on toredaks traditsiooniks saanud, et iga lend istutab kooliaeda ühe puu.
Täna tegi seda ka 7.lend. Nüüd kasvab kooliaias imeilus August Vaga iluõunapuu. 🤩🌿

Jaanuarist märtsi kuuni osalesid 11. klassi õpilased Dana Smirnova ja Anna Missuno ning 12. klassi õpilane Ragne-Liis Feldmann noorte ettevõtlusprogrammis Changemakers Academy. Uurime, kuidas nad sinna programmi läksid ja mida sellest ajast õppisid. 🤩📌

https://www.dropbox.com/sh/ik9cf7t910nprdm/AADcg0c70E56M3ou1p_0E5oha?dl=0&preview=Changemakers+Akademy+artikkel.pdf

 

AVALDUS .docx vormingus VÕI

AVALDUS .pdf vormingus

Avaldused tuleb arvutisse allalaadida, ära täita ja saata täidetud avaldus e-mailile: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

 

Sellel nädalal tähistame emakeelepäeva. Seoses sellega toimus 9. märtsil Paldiski Ühisgümnaasiumis etluskonkurss. Autasustamine toimub nädala pärast.
 
9. märtsil käisid Paldiski Ühisgümnaasiumis Karolin Paist ja Mattias Otsla Sisekaitseakadeemiast rääkimas sealsetest õppimisvõimalustest.
 

Paldiski Ühisgümnaasium liitus sügisel Rohelise kooli programmiga. Rohelise kooli aktivistide poolt tulnud mõtte – anda igale klassile ülesanne mõne projekti või koostöö näol osaleda keskkonda puudutavates teemades, järel otsustasime 12. klassiga õmmelda endale riidest kotid.

Materjali saime klassiõe emalt, kes on ühtlasi ka Lääne-Harju vallamajas õmbleja. Vallas kasutati sama materjali riidekottide valmistamiseks, mida jagati ka Rohevalla Inspiratsiooniseminaril 2019. Riie on saadud Tallinki laevadelt ja seal kasutati varem seda kangast kardinatena. Kuna antud materjal oli omakorda ülejääk ülejäägist, leidsime, et saame selle veel ühe ringina kasutusele võtta.

Kooli saabunud riidele oli Sveta ema teinud mõned näidislõiked, et kottide valmistamine mööduks sujuvalt ja kõigile muretult. Kogu protsessi käigus oli meil abiks käsitöö ja kunstiõpetuse õpetaja Kaire-Leen Varik, kelleta me poleks ilmselt varasema kogemuse puudumisest tingituna nii hästi hakkama saanud. Kotte oli võimalik käia lõpetamas teisipäeviti, vene keele tundide ajal, kuid samuti oli võimalus kott koju kaasa võtta ja see seal lõpetada. Valmis saanud kotid nägid igati viisakad ning soovitud lõpptulemusega välja. Praegu kasutame oma kätega valmistatud töid poekotina või kehalise kasvatuse riiete kotina.

Teksti ja pildid saatis avaldamiseks Brita Riisaar.

12. klass korraldas täna võimlas liikuva vahetunni. Saal oli rahvast täis ja kõik soovijad said pallikulli mängida. Super, aitäh! #liikumakutsuvkool

28. veebruaril toimus Padise Rahvamajas noorte tunnustamisüritus “Aasta Käsi”. Paldiski Ühisgümnaasiumist tunnustati 11. klassi õpilast Robert Sepp tiitliga Noorte Hääl. Tunnustuse sai Robert video eest "Once upon a time in Stockholm" (10. klassi kevadreis Stockholmi). https://youtu.be/ci9apVf1doA
Tema loodud video on tänapäevane näide sellest, mis noori õnnelikuks teeb- vabadus, sõbrad, oma aeg. Ideaalne eeskuju teistele, et ka mitte midagi tehes võib sündida kordumatu elamus ning kustumatud mälestused.
Esitasime ka 11. klassi õpilase Aleksander Kaznikov kandidatuuri.

12. veebruaril külastas meie kooli Gruusia suursaadik. Visiiti aitasid korraldada Lääne-Harju vallavalitsus ja MTÜ Diplomatic Relations Project for youth.

https://www.facebook.com/pg/Paldiski-%C3%9Chisg%C3%BCmnaasium-137400746279192/photos/?tab=album&album_id=2993464464006125

Gümnaasiumiõpilastel oli 23. jaanuaril võimalus külastada ETV-d. Vaadati kuidas valmivad saated, kuidas teletöö käib ja millised on ETV tehnilised võimalused.

Võrkpallikarussell läks taas keerlema. 16. jaanuaril toimusid Kiili Spordihallis Harjumaa koolide MV 10.-12. klassi õpilastele.
Meie gümnaasiumineiud saavutasid 4. koha ja noormehed 8. koha.

https://www.facebook.com/pg/Paldiski-G%C3%BCmnaasium-137400746279192/photos/?tab=album&album_id=2935326773153228

https://youtu.be/EAk3_Vw_cSU

31. oktoobril toimus Paldiski Ühisgümnaasiumis Halloweeni pidu. Nüüd on sellest valminud lühivideo, autoriks Robert Sepp. 🎬

Täna toimusid Keila Tervisekeskuses Harjumaa koolide ujumisvõistlused. Meie parimaks tulemuseks jäi seekord gümnaasiumineiude 4. koht (Dana, Kristina, Svetlana ja Polina), aga väga tublid olid kõik vanuseklasside esindajad. Aitäh kõigile tänastele võistlejatele!
 

5. detsembril külastas meie kooli Jaapani suursaadik. Visiiti aitasid korraldada Lääne-Harju vallavalitsus ja MTÜ Diplomatic Relations Project for youth. Jaapani suursaadik oli väga üllatunud, kui huvitavaid küsimusi meie õpilased küsisid ja kui viisakad nad on.

28. novembril käis Paldiski koolis vahetusüliõpilane Simona Hlinkova Slovakkiast rääkimas oma kodumaast ja tutvustamas Erasmus programmi.

Täna külastasid Paldiski Ühisgümnaasiumi Põhja – Ameerika ülikoolide teabekeskuse nõustaja Epp Kirss ja vahetusüliõpilane New-Mexico ülikoolist Lia Claire Stefanovich. Loengu teemaks oli „US High School Structure and Culture.“

5. novembril Kehras toimunud Harjumaa koolide korvpallivõistlustel saavutasid meie gümnaasiumineiud II koha.
Palju õnne, tüdrukud ja õp Sergei!

Anname hinnangu koolilõuna kvaliteedile. Küsitluse saab täita: http://www.ankeet.ee/forms/view/486013379/Daily_koolilouna_2019

 

 

10. oktoobril külastas Paldiski Ühisgümnaasiumit Rumeenia suursaadik pr Daniela Mihaela Cămărăşan.

Ettevõtlusnädala raames käis 9. oktoobril Paldiski Ühisgümnaasiumile oma lugu rääkimas ettevõtja Enn Laansoo, Jr. 

Suurendamiseks kliki graafikule. Graafiku allalaadimiseks PDF kujul vajuta SIIA!

Dokumentide väljastamisest ja vastuvõtmisest suvekuudel 2021.

KOOLIMAJA SULETUD 23.-27.juuni. Juunis veel avatud 28.-30.juuni 9.00-13.00.

1. Koolist lahkumiseks on vaja täita "Ringkäiguleht" (saab õpetajate toast või sekretärilt).

Dokumentide kätte saamiseks vajalik eelnev kokkulepe kooli sekretäriga tel 6741-389.

2. Dokumente kooli astumiseks saab samuti esitada sekretäri juures või vormistada taotlus ARNOs.

KOOLI SEKRETÄR töötab juunikuus tööpäevadel kell 9.00 - 13.00 III korrusel, muudel aegadel eelneval kokkuleppel.

Kooli kollektiivpuhkus (koolimaja suletud) on 1.juuli - 4.august 2021.

Taas avatud oleme alates 5.augustist tööpäevadel kell 9.00 - 13.00 III korrusel.

KAUNIST SUVE!

Hei, tulevane Paldiski Ühisgümnaasiumi gümnasist!

Ootame kõiki tulevasi Paldiski Ühisgümnaasiumi 10. klassi õpilasi kooliga tutvuma 13.aprillil kell 13.00. Samas toimuvad ka sisseastumiskatsed gümnaasiumisse.

Paldiski Ühisgümnaasium, mis on ainuke Lääne-Harju valla gümnaasium,  loodi 2013. aastal. Tule ja omanda gümnaasiumiharidus koduvallas!

Kool asub imeilusal Pakri poolsaarel, akendest avaneb suurepärane vaade merele. Valikkursustena pakume võimalust (lisaks kohustuslikele riikliku õppekava ainetele) õppida prantsuse keelt, riigikaitset, teatriõpetust, keskkonnaõpetust, psühholoogiat, majandusõpetust ja saada autojuhiload.

2018.a matemaatikaolümpiaadi piirkondlikus voorus saavutas 11.klass õpilane Maria Luiza Karhu tubli 3.koha, juhendaja õp. I.Rassadinova. 12.klassi õpilane Elina Pozderova saavutas samuti 3.koha, juhendas õpetaja N. Sidorova. Hästi osalesid ka Veronika Rei, Maksim Savinov ja Kristina Kavelitš.

31. oktoobril toimus Paide E-Piim Spordihallis 3x3 korvpalli rahvaliiga võistlus. Meie 10.-12. kl neidude I võistkond (koosseisus Taissia, Kristina ja Sofia) saavutas I koha. Meie II võistkond, koosseisus Polina A., Anastassija ja Erika saavutas 5. koha. Tüdrukute treener on õp Sergei Kruglov.

28. mail  kell 17.00 toimus Pirita Velodroomil võimlemispidu "Kui sõnast saab liblikalend". Meie kooli tüdrukud tantsisid tantsu " Ajavärvid" ja poisid " Ussisõnad". 

Ürituse edukaks läbiviimiseks toimusid 26.-27. mai proovid Pirita Velodroomil, kus meie õpilased ka viibisid.

Täname Paldiski Ühisgümnaasiumi õpilasi:

Kevin Looga 10.kl

Diana Toomingas 11.kl

Maria Suhhonenko 11.kl

Karel Elissaar 11.kl

Artem Maksimenko 11.kl

Silver Lill 12.kl

 

8. ja 9. mail tähistati Paldiski Ühigümnaasiumis  rahvusvahelist tähtpäeva - "Euroopa päev".

8. mail toimus õpilastele Euroopa Liidu teemaline loos/mälumäng. Selle viis läbi ühiskonnaõpetaja Helle Pondre ja auhindadega toetas Euroopa Maja.

9.mail viibis koolis külalislektor Triin Uusberg, kes andis kaks loengut Eesti eesistumisest Euroopa Liidus. Vahetundide ajal toimus passimäng, kus õpilased said külastada erinevatesse klassidesse paigutatud Euroopa Liidu riikide esinduspunkte.

Passimängu tulemused: 

I koht Karel Elissaar ja Veronika Rei

II koht Diana Toomingas

III koht Aneli Oblikas ja Mirjam Toom

 

Täname kõiki Euroopa päeval osalenud õpilasi.

Täna 11.aprillil toimus Paldiski Ühisgümnaasiumis lauluvõistlus „PALDISKI LAULULAPS“. Meie kooli õpilased olid väga tublid ja saavutasid järgmised kohad:

 

16.-19. aastaste lauljate seas

I koht – Maria Luiza Karhu „Audition“

II koht – Nika Smirnova „Maga“

III koht – Maria Suhhonenko „Taevas olen mina“

 

Täname kõiki osalejaid ja õp. Margust  nende saatmise ning juhendamise eest!