Nimi Õppeaine / ametinimetus E-mail Telefon
Anu Ehrpais Psühholoogia See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  
Elena Perova Keemia See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  
Enel Pärs Eesti keel ja kirjandus / õppealajuhataja enel@paldgym.edu.ee  
Erica Pärt E-kooli administraator  erica@paldgym.edu.ee  
Erika Kaljusaar Teatriõpetus erika@paldgym.edu.ee  
Eve Muru Matemaatika  eve@paldgym.edu.ee  
Heigo Ausmees Ajalugu/ ühiskonnaõpetus heigo@paldgym.edu.ee  
Evelin Reidla Raamatukoguhoidja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 6 741 204
Helve Mandzolo Direktor/ prantsuse keel  helve@paldgym.edu.ee +372 58188082
Irina Rassadinova Matemaatika See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  
Irina Šiman Vene keel See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  
Janika Loos Bioloogia / kehaline kasvatus janika@paldgym.edu.ee  
Ivo Kask Riigikaitseõpetus See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  
Kert Martma Keemia See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  
Margus Minn Muusika margus@paldgym.edu.ee  
Marina Šenderjuk Matemaatika See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  
Natalia Sidorova Matemaatika / füüsika natalia@paldgym.edu.ee  
Petri Hütt Infojuht petri@paldgym.edu.ee  
Viivika Reintam Huvijuht See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  
Riina Talvik Loodusained riina@paldgym.edu.ee  
Sergei Kruglov Kehaline kasvatus See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  
Siiri Kärp Inglise keel siiri@paldgym.edu.ee  
Svetlana Siskova Vene keel / inglise keel svetlana@paldgym.edu.ee  
Tatjana Sahharova Ühiskonnaõpetus See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  
Tatjana Tabakina Vene keel See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  
Nika Kalantar Kunstiajalugu See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  
Violetta Zaitseva Vene keel / kirjandus See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  
Vivian Laks Sekretär See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 6 741 389
Galina Juhganson   Eesti keel teise keelena See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.