Paldiski Ühisgümnaasium sai Rohelise Lipu

5. juunil andis Vabariigi President Kersti Kaljulaid Paldiski Ühisgümnaasiumile üle Rohelise Lipu – programmi Roheline Kool tunnustuse.

Sügisel liitusime Rohelise Kooli projektiga. Eesmärgiks oli tuua kooli rohkem keskkonnateadlikkust ja tahet teha midagi maailma heaks. Keskkonnatöörühma asusid eest vedama õp Janika L , Maiken ja Inga. Koos läbiti erinevaid koolitusi ja koguti ideid ja mõtteid, mida ja kuidas meie koolis teha. Õpetajatele asusid toeks väga tublid Keskkonnatöörühma liikmed:
4. klass: Miia, Kaisa, Sandra, Marten
5. klass: Rii, Annabel, Laura Helly
6. klass: Hanna Lii, Tristian, Carolina
7. klass: Varvara. Nataly, Laura-Liisa, Katrin, Kersti, Aljona
8- klass: Adriana, Getriin Ingrid, Maarius, Maria, Andreas, Ragnar, Vallo
9. klass: Mirjam, Lisette, Aneli, Laura, Eliise
10. klass: Janeli, Carmelin, Rammo
11. klass: Egne Lii, Kadi-Mai, Markus, Mart Janno, Aleksander
12. klass: Brita, Rauno, Roosa Angeelika.
Õp Riina
Koos võeti ette mitmed muutused ja viidi läbi erinevaid üritusi ja tegevusi, millega saab tutvuda Rohelise Kooli blogis: http://paldiskirohelinekool.weebly.com/.
Meie tegevus sai märgatud ning ülemaailmse tunnustuse Rohelise Lipu näol saime täna presidendilt virtuaalselt . Nüüd pole muud, kui jätkame oma valitud rada ja otsime uusi ideid ja lahendusi, kuidas samm sammult veelgi rohelisemaks muutuda.
On tore tõdeda, et ka Roheline Lasteaed Naerulind sai tunnustatud ning saame koos Rohevallas roheliselt ja jätkusuutlikult astuda.