Hea Harjumaa 9.-12. klassi õpilane!👩‍🎓👨‍🎓


Oled oodatud registreerima ennast virtuaalsele karjäärinõustamisele, mida korraldab Eesti Töötukassa.
Registreeru siin:
https://docs.google.com/…/1FAIpQLSdXUkDpiwcRlTskRr…/viewform

Hea Tallinna ja Harjumaa 9.-12. klassi/kutsekooli õpilane! Oled oodatud registreerima ennast virtuaalsele karjäärinõustamisele. Karjäärinõustamise käigus on Sul võimalik arutada enda jaoks oluliste teemade üle, mis puudutavad Sinu õpinguid, tööd ja tulevikku.
Mõned näited, mida oleme õpilastega arutanud:
· Ma ei tea, kuhu õppima minna
· Mul on segadus, mida ma tulevikus teha tahan
· Tahaksin minna suveks tööle, aga ei tea, kuhu saaksin
· Ma ei tea, mida valida ja kas mu valikud on õiged
· Mul on segadus
· Mul on hirm tuleviku ees
· Mul on plaan olemas, aga tahaksin veel valikuid
· Ma ei tea, mida rääkida sisseastumisvestlusel (kutsekooli/gümnaasiumi/ülikooli kandideerimisel)
· Tahaksin rohkem teada, kuidas ülikoolis/gümnaasiumis/kutsekoolis elu käib
· Mis kooli ma oma hinnetega sisse saaksin?
 

KOKKADE KONKURSS 2020

Kuupäev 14.04.2020
Koht: www.padlet.com

Sellel aastal toimub taas kokkade konkurss, aga pisut teistmoodi. Nimelt toimub ka see distantsilt. Kui varem osalesid konkursil võistkonnad, siis nüüd kokkab igaüks ise oma kodus. Kokkade konkursi võistlustööde teemaks on SUUPISTED. Ära osalemiseks eraldi poodi ostlema torma- tee kodus oma külmkapi uks lahti ja vaata, mida põnevat sul õnnestub seal leiduvast teha.

REEGLID

😀Iga võistleja laeb ühe oma võistlustöö (suupiste) pildi www.padlet.ee keskkonda.
😀Iga pildi juurde tuleb kirjutada võistlustöö koostisained ja suupiste nimi.
😀Võistlustöö tuleb üles laadida anonüümselt ja pildi juurde EI TOHI kirjutada oma nime.
😀Padlet keskkonda lisades ära ole oma kontoga sees, muidu ei ole võistlustöö anonüümne.

😀Kui sinu võistlustöö on valmis, siis tee endast ja suupistest ühispilt (ära seda pilti Padlet keskkonda lae). Seda on vaja kui sinu pilt osutub võidutööks.

😀Kui sinu töö ei vasta üleval olevatele reeglitele, siis see kustutatakse Padlet keskkonnast. Võid võistlustöö uuesti üles laadida, aga pea kinni reeglitest.
😀Kõigile registreerunutele saadetakse Padlet keskkonna link 14. aprillil.

REGISTREERUMISE LINK, pane ennast siia kirja

https://docs.google.com/…/1niMwD_rWzUU1E_lAIYBd8BeQJz…/edit…

Küsimused: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

6.-9. aprillil toimub veebipõhine noorte häkaton Hack the Crisis. Osalema on oodatud 14-19-aastased noored!

Registreeri siin: https://www.guaana.com/challenge/tEc7Mw5hw2WtSyXyN

Vaata ka: https://www.facebook.com/events/229404661798729/

Vaata, kuidas ära tunda valeuudiseid ja olla targem meediatarbija. 📌🧐

https://novaator.err.ee/k/meediataip
https://rus.err.ee/k/mediagramotnost

Paldiski Põhikooli 2. klass jätkab võistlemist! smile

Head õpetajad ja kogu koolipere!

Eesti on koroonaviiruse leviku tõttu sattunud raskesse seisu. Sarnaselt paljudele teistele maailma ja Euroopa Liidu riikidele on Eestis kuulutatud välja eriolukord, et lähikontaktide piiramise kaudu tõkestada viiruse levikut ning majandusmeetmete abil leevendada lööki meie inimeste toimetulekule. Nende sammude elluviimine sõltub paljude eestimaalaste kindlameelsusest ning valmisolekust olukorra paranemisse panustada.

Ma tänan südamest kõiki õpetajaid ja haridustöötajaid nende kurnavate päevade jooksul tehtud töö ja tulevase abi eest. Oleme digiõppele üleminekuga täiesti uues olukorras, mis on väljakutseks nii õpilastele kui kõigile haridustöötajatele. Loodetavasti peituvad väljakutsetes aga ka võimalused. Soovin nende ärakasutamiseks teile jaksu ja jõudu!

Kõige austusega

Jüri Ratas

24.märtsil pikendati ametlikult koduõppe perioodi.
Koolid jäävad tõenäoliselt suletuks kuni aprillikuu lõpuni.
Samuti ei korraldata ühtegi eksamit ega tasemetööd vähemalt 1.maini.

Vaata uudiste link: https://www.err.ee/1068043/reps-koduope-jatkub-ka-jargmised-kaks-nadalat

Hea lapsevanem!

Eriolukorra väljakuulutamine riigis ja koolide sulgemine võib muuta lapsed ärevaks ja tekitada palju küsimusi. Kuidas rääkida lapsega koroonaviirusest? 

Vaata linki: https://www.innove.ee/blogi/innove-rajaleidja-kuidas-raakida-lastega-koroonaviirusest/

Haridus- ja Teadusministeerium jagab kümmet soovitust, mida õpetajad, lapsevanemad ja noorsootöötajad peaksid noortega suhtlemisel meeles pidama. Soovitused lähtuvad eriolukorras Vabariigi Valitsuse poolt seatud piirangutest.

https://www.hm.ee/et/uudised/10-soovitust-kuidas-raakida-noortega-koroonaviiruse-ohtlikkusest

Kõige värskem info ning vastused korduma kippuvate küsimustele leiate Haridus- ja Teadusministeeriumi ja eriolukorra veebist.
Oleme valmis vastama täiendavatele küsimustele telefonidel 56 900 340 või 56 900 353 ning e-posti teel See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Juhiseid ja soovitusi eriolukorras käitumiseks saab infotelefonilt 1247.

 

 

 

Paldiski Põhikool 4. ja 6. klassi õpilased rääkisid oma koolist multimeedakonkursi "Üks koht, üks lugu" tarbeks.
Algselt oli planeeritud filmimine koolis, aga siis juhtus distantsõpe ja plaanid tuli ümber vaadata.
Loodame, et saame varsti oma armsasse koolimajja tagasi minna.

https://youtu.be/pm65m1OlWW8

Haridus- ja Teadusministeerium otsustas, et seoses eriolukorraga lükatakse edasi gümnaasiumi lõpueksamite toimumise periood. 

✍️Eriolukorras ei toimu ka keeletasemete eksamid, testid ja tasemetööd. Uued eksamiajad sõltuvad eriolukorra kestusest.

🔸Uute eksamiaegade määramisel lähtutakse sellest, et õpilastel ja õpetajatel oleks piisavalt aega eksamitele häälestumiseks. Kindlasti ei alusta me eksamitega varem kui kaks nädalat pärast tavapärase õppekorralduse taastamist. Eksamite edasilükkamise peamine põhjus on eriolukorrast tulenev vajadus vältida avalikke kogunemisi ja piirata lähikontaktide arvu.

🔸Distantsõpe jätkub esialgu veel vähemalt kaks nädalat, aga suure tõenäosusega aprilli lõpuni. Koolivaheaeg toimub tavapärasel ajal ehk 20.-26. aprillini.

🔸Juhul, kui eriolukorra kestust pikendatakse ning see ulatub suvevaheaja alguseni, peab ministeerium otstarbekaks, et koolid lõpetatakse jooksvate hinnete alusel.

🔸Gümnaasiumi, kutseõppeasutusse ja kõrgkooli vastuvõtmise tingimused määrab iga haridusasutus ise. Juba praegu on nii ülikoolid kui ka paljud gümnaasiumid ministeeriumile kinnitanud, et nad tegelevad sobilike lahenduste otsimisega ja on valmis paindlikult tegutsema.

 

Haapsalu Põhikooli 8. klassi õpilane Hendrik Veltri annab eakaaslastele nõu, kuidas distantsõppega toime tulla.

https://youtu.be/kJo3rKe5Br0

Armas õpilane, lapsevanem, kolleeg, vanavanem ja kõik teised asjaosalised!

Elame teiega erakordsel ajal ja uues olukorras, kus meist keegi varem pole olnud. Esimesed distantsõppe päevad on möödas, saan aru, et me kõik õpime, kuidas hakkama saada: õpivad nii õpetajad, õpilased, lapsevanemad... katsume säilitada rahulikku meelt ja olla mõistvad ja hoolivad. Kõige tähtsam on praegu olla terve, olla kodus, aga kindlasti ka looduses ja värskes õhus viibida - tõsi, parem, kui teed seda üksinda!
Veel on tähtis kommunikatsioon - kui on midagi küsida, siis pöördu oma aineöpetaja poole, kes jagab lisaselgitusi. Kui on mingi üldine probleem, mis puudutab distantsõpet, võib pöörduda klassijuhataja või ka direktori poole.
Alati tuleb SUHELDA JA VEELKORD SUHELDA!!!
Soovin meile kõigile tervist, säilitage optimism ja rahulik meel!
Jõudu ja jaksu meile kõigile!

Tuginedes Vabariigi Valitsuse otsusele suletakse koroonaviiruse leviku tõkestamiseks kõik valla koolid alates esmaspäevast, 16. märtsist kuni olukorra normaliseerumiseni. Õppetöö jätkub koduse õppe näol, mida korraldavad koolid. 

https://www.err.ee/1063202/esmaspaevast-on-koik-koolid-suletud-piiridel-taastub-kontroll

Detsembris 2019 etendasid Paldiski Põhikooli õpilased Amandus Adamsoni Ateljeemuuseumis jõuluetendust "Talvemaa mõistatus".
Paldiski Ühisgümnaasiumi õpilased filmisid etendust ja see on nüüd järelvaadatav.

https://www.youtube.com/watch?v=YCpbX7BuyYU&t=867s

Algklasside projektipäev keskendus seekord liikumisele ja õppimisele läbi liikumise. Lisaks olid meil väga põnevad esmaabitunnid.

https://www.facebook.com/pg/Paldiski-%C3%9Chisg%C3%BCmnaasium-137400746279192/photos/?tab=album&album_id=3058197964199441

8. klass korraldas teisipäeval aktiivse vahetunni. Kõik, kes osalesid, teavad nüüd mis mäng on banaanikull. #liikumakutsuvkool

Sellel nädalal tähistame emakeelepäeva. 9. märtsil toimus Paldiski Põhikoolis etluskonkurss. Autasustamine toimub nädala pärast.
 
 

https://www.facebook.com/pg/Paldiski-%C3%9Chisg%C3%BCmnaasium-137400746279192/photos/?tab=album&album_id=3054309061254998

6. märtsil andis Paldiski Ühisgümnaasiumis meeleoluka kontserdi ansambel Brassical.
 
 

https://www.facebook.com/pg/Paldiski-%C3%9Chisg%C3%BCmnaasium-137400746279192/photos/?tab=album&album_id=3047545525264685

6. märtsil külastas meie Rohelise Kooli meeskond Eesti Pandipakendit. Osalesime põnevas keskkonnatunnis, saime teadmisi kontrollida viktoriinis ning käisime ekskursioonil pandipakendite käitluskeskuses.

https://www.facebook.com/pg/Paldiski-%C3%9Chisg%C3%BCmnaasium-137400746279192/photos/?tab=album&album_id=3049807191705185

20. veebruaril korraldas noorteühing Meie Kodu Paldiski mälumängu Paldiski koolidele. Mälumängus testiti teadmisi Lääne-Harju valla kohta. Osalesid Paldiski Põhikool, Paldiski Vene Põhikool, Paldiski Ühisgümnaasium. Video autor Robert Sepp.

https://youtu.be/8rCPwFn6vG0

 

11. märtsil on algklassidel muinasjutupäev. Vali oma lemmiktegelane (eesti) muinasjutust ja pane selga sobiv kostüüm.

 

Seoses koolivaheaja lõpuga tuletame koolidele, õpilastele ja lapsevanematele meelde Terviseameti soovitust, et koroonaviiruse suure levikuga riikides hiljuti käinud õpilastel võimaldaks vahetult pärast reisi kaheks nädalaks koju jääda.

https://www.terviseamet.ee/et/uuskoroonaviirus

Algklasside selleaastane ball sai jälle meeleolukalt peetud. Aitäh õpilastele, aitäh vanematele, aitäh juhendajatele. Pildid tegi Ragne-Liis Feldmann, aitäh Sulle! Pilte võib vabalt kasutada, kuid sotsiaalmeedias jagamisel palume kasutada "jaga" nuppu. Aitäh!

https://www.facebook.com/pg/Paldiski-%C3%9Chisg%C3%BCmnaasium-137400746279192/photos/?tab=album&album_id=3022435131109058

Mina vastutan koolikampaania raames tegid Paldiski Põhikooli 1-4. klassi õpilased plastist skulptuuri “Meri jutustab”. Skulptuur valiti kuue võidutöö hulka. 

https://www.facebook.com/pg/minavastutan/photos/?tab=album&album_id=876440542799336&ref=page_internal

20. veebruaril külastas meid Keskkonnaagentuuri projektijuht Külli Tammur, kes pidas 1.-9. klassile põneva loengu rändekaladest ning paisude mõjust kalade elule.

https://www.facebook.com/pg/Paldiski-%C3%9Chisg%C3%BCmnaasium-137400746279192/photos/?tab=album&album_id=3012694308749807

19. veebruaril olid Kiilis võistlemas meie kõige nooremad tüdrukud. 19 osalenud kooli seas saavutasime tubli 9. koha (koha võrra kõrgem eelmisest aastast). Kõigi nelja võistkonna kokkuvõttes (4.-6. kl poisid; 5.-6. kl tüdrukud; 7.-9. kl poisid ja 8.-9. kl tüdrukud) saavutasime Harjumaa põhikoolide arvestuses 5. koha.

https://www.facebook.com/pg/Paldiski-%C3%9Chisg%C3%BCmnaasium-137400746279192/photos/?tab=album&album_id=3011155405570364

18. veebruaril korraldasid 9. klassi ōpilased meile kaks mōnusalt aktiivset vahetundi. Algklasside ōpilased said mängida teise vahetunni ajal ōues trips-traps-trulli ja 5.-12. klassil oli vōimalus tulla vōimlasse ja osaleda vabaviskevōistlusel. Aitäh Aneli ja Lisette, te olite väga tublid!

 

Meil on koolis nii head söögid, et tuleb nautida igat suutäit. Meil on koolis nii palju häid sōpru, et tuleb nautida nende seltskonda. Miks mitte sööklas need kaks asja kokku panna ja jätta nutitelefon kotti.
Meil on nutivaba söökla! Pildi autor Kadi-Mai Urb

14. veebruaril tähistasime sõbrapäeva. Riietuti roosasse ja punasesse, otsiti südameid. Õpilasesindus kuulutas välja sõbrapäeva küsitluse tulemused.

https://www.facebook.com/pg/Paldiski-%C3%9Chisg%C3%BCmnaasium-137400746279192/photos/?tab=album&album_id=2999123660106872

14. veebruari hommikul kontrollisime koos politseiga helkureid. Väga tore, et paljudel olid helkurid küljes, aga paljudel oli päästev helkur siiski puudu.
Pimedal ajal peab kandma helkurit!!! Lapsevanem peab veenduma, et kui laps hommikul kodust välja läheb, siis lapsel on helkur jope küljes.

14. veebruaril käis 1.klass õppekäigul tervishoiumuuseumis, meie tunni teemaks oli "Südamesõbrad" Meil võib olla ju palju sõpru, kuid kõige parem sõber on meile meie süda ja me peame olema oma südame sõbrad. Tunnis õppisime tundma südame ehitust ja seda, kuidas süda töötab, veri kehas liigub, millised on vere ülesanded, millest veri koosneb.

 

2.klass sai internetiturvalisuse nädala raames arutada, kuidas on õige internetis käituda, millised on tugevad paroolid, kui vanalt võib kasutada Facebooki. Lahendati erinevaid ülesandeid ja prooviti ise häid paroole välja mõelda.

 

https://www.facebook.com/pg/Paldiski-%C3%9Chisg%C3%BCmnaasium-137400746279192/photos/?tab=album&album_id=2996220350397203

12. veebruaril käisid 2. ja 3.klass uudistamas, mis on riigikogu ja kuidas seal tööd tehakse.

https://www.facebook.com/pg/Paldiski-%C3%9Chisg%C3%BCmnaasium-137400746279192/photos/?tab=album&album_id=2996215293731042

Paldiski Põhikooli 4. klass käis 12. veebruaril õppekäigul Tallinna Lennujaamas. Läbisime turvakontrolli, vaatasime kuidas pagasit jagatakse, tutvusime lennujaama päästjate/lennujaama masinatega ja julgemad said ka klaverit mängida.

 

Ilmunud on värske Kooli Ekspress. Head lugemist!

Link ajalehele: https://www.dropbox.com/sh/ik9cf7t910nprdm/AADcg0c70E56M3ou1p_0E5oha?dl=0&preview=Ekspress+2020-2.pdf

Neljapäeval käisid 2. ja 3. klass tutvumas telemajaga. Uuriti, kuidas tehakse saateid ning nähti saate "Hommik Anuga" telgitaguseid.

https://www.facebook.com/pg/Paldiski-%C3%9Chisg%C3%BCmnaasium-137400746279192/photos/?tab=album&album_id=2986690221350216

6. veebruaril osalesime oma võistkonnaga Eesti Koolispordiliidu 1.-9. klassi segavõistkondade võrkpalliturniiril Suure-Jaanis. Tulemuseks väga tubli 4. koht.

https://www.facebook.com/pg/Paldiski-G%C3%BCmnaasium-137400746279192/photos/?tab=album&album_id=2980835338602371

5. veebruaril toimusid Kiilis 7.-9. klasside tüdrukute võrkpallivõistlused. 18 osalenud kooli hulgas saavutasime 6. koha.

https://www.facebook.com/pg/Paldiski-G%C3%BCmnaasium-137400746279192/photos/?tab=album&album_id=2978567578829147

1. päeval võistlesid omavahel neljandikud ning finaali pääses edasi Eero.

2. päeval võistlesid kolmandikud ja finaali pääses Andrei.

3. päeval võistlesid omavahel 2. klassi õpilased ja finaali pääses Rednar.

1. klassist pääses finaali Eric.

Finaalis selgus esikolmik - 1. koht Rednar, 2. koht Eero ja 3. koht Andrei.

https://www.facebook.com/pg/Paldiski-G%C3%BCmnaasium-137400746279192/photos/?tab=album&album_id=2958382467514325

2. ja 3. klass õppisid kuidas hammaste eest hoolitseda. 

http://paldiskirohelinekool.weebly.com/

Paldiski koolil on nüüd oma Rohelise Kooli blogi. 

https://www.youtube.com/watch?v=GfgmxhkZbXw

18. detsembril 2019 etendasid Paldiski Põhikooli ja Ühisgümnaasiumi õpilased jõulumüsteeriumi "Jõulud- mis need veel on?" Etendus filmiti üles ja on nüüd järelvaadatav.

Puslepäevale kohaselt said algklasside õpilased endale 29. jaanuaril lauamängude laua. On tore, et ka suuremad leidsid selle üles. 

Rotiaasta alguse puhul valmis algklasside koostöös rotiaasta rott.

 

Sügisel noorteühingu Meie Kodu Paldiski poolt korraldatud fotokonkursi "Sügis Paldiskis" võitis Getriin Ingrid Jürioja foto. Palju õnne!

24.-25.01 toimus koolis traditsiooniline üritus "Öö koolis". Sai kuulata loenguid Youtube'i ja esmaabi teemal, osaleda playbackil, mängida sportmänge, laulda karaoket ja vaadata filmi. Täname kõiki, kes aitasid üritust korraldada ja läbi viia!

 https://www.facebook.com/pg/Paldiski-G%C3%BCmnaasium-137400746279192/photos/?tab=album&album_id=2957977637554808

Algklassid osalesid bussikoolitusel. Kordasime üle, kuidas bussis käituda, millised on ohtusnõuded, kuidas kaarti valideerida.

Ülemaailmset kallistamise päeva tähistasid algklassid suure kalliralliga ;)
 

 https://www.facebook.com/pg/Paldiski-G%C3%BCmnaasium-137400746279192/photos/?tab=album&album_id=2957934787559093

Novembrist detsembrini osalesime Pauligi kohvipuru projektis. Ühtekokku kogusime 198,7 kg kohvipuru, mida kasutatakse rohelise energia tootmiseks. Kõik kohvipuru kogujad käisid 24. jaanuaril külas Pauligi tehases Sauel. Meid võeti vastu mõnusa kommi- ja küpsiselauaga. Saime kuulda Pauligi tehase ajaloost; millega tehas tegeleb ning kuidas kohvi üldse toodetakse. Tutvusime erinevate kohvisortidega. Saime kuulda põnevast elust Keenias ning vaatasime videot kohvimarjade korjamisest. Ja natuke kohvi maitsesime ikka ka :) Järgmisel aastal osaleme jälle. Seniks aga viskame kohvipuru ikka biojäätmete hulka, et see leiaks tee taaskäitlemiseni. Kohvi teekond ei pea lõppema tassis.

https://www.facebook.com/pg/Paldiski-G%C3%BCmnaasium-137400746279192/photos/?tab=album&album_id=2951638678188704

23. jaanuaril sai 2. klass osa hügieenitunnist. Kordasime üle kätepesu ja hammaste eest hoolitsemise. Tantsisime ka kätepesutantsu.

Põhikool külastas 24. jaanuaril Filmimuuseumit ja Mustamäe Elamuste Keskust. 

https://www.facebook.com/pg/Paldiski-G%C3%BCmnaasium-137400746279192/photos/?tab=album&album_id=2951335301552375

22. jaanuaril veetsid 2. Ja 3. klass vahva koolipäeva Proto avastustehases.

22. jaanuaril külastas 4. klass Eesti Loodusmuuseumi. Toimus mikroskoobitund: erinevate rakkude vaatlemine.
Valmistati preparaat sibula kattekoest, uuriti taimset rakku. Seejärel vaadati ainurakseid valmispreparaatidelt: amööbi, viburlooma, kinglooma.
Peale tundi vaatasid ōpilased virtuaalreaalsuse filmi.

21. jaanuaril osalesid 2.-3. klassi poisid Harjumaa koolide võrkpalli pallilahingus. Tulemuseks 7. koht.
Swedbank pani igale koolile välja auhinnaks palli ning Super Skypark kinkis igale osalejale batuudi- ja mängukeskuse päevapileti.😊

17. jaanuaril toimus Vasalemma koolis Lääne-Harju valla koolide pallilahing 2.-3. klassi õpilastele. Meie tublid tulid tagasi hõbemedalitega. Juba teisipäeval osaleb poiste võistkond Harjumaa koolide pallilahingus.

https://www.facebook.com/pg/Paldiski-G%C3%BCmnaasium-137400746279192/photos/?tab=album&album_id=2937357292950176

Rohelisel koolil ei sobi laste toitlustamiseks kasutada ühekordseid nõusid. Sellega seoses oleme kogumas nõusid, mis kuskil ehk kasutult kapis seisavad. Kogume nõusid selleks, et asendada ühekordsete nõude kasutamine kooliüritustel- teatripäevakohvik, laadakohvik, öökool, algklasside vastuvõtud jms. Eriti puudust tunneme kruusidest. magustoidutaldrikutest ja teelusikatest, kahvlitest. Nõud ei pea olema uued ja ühesugused- sobivad kõik puhtad ja terved nõud. Aitäh, kes on juba aidanud. Kui on küsimusi, võib alati pöörduda: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

Algklassid on liitunud põneva väljakutsega 11x11. Peame 11 kuu jooksul läbi lugema 11 eesti rahvajuttude kogumikku. Esimene vahva raamat, mida koos loeme, on "Marjakobar ja teisi setu muinasjutte"

10. jaanuari pika ja aktiivse õhtupooliku veetsid õpetajad koolipingis, et üle vaadata ja meelde tuletada tänased õpikäsitlused.

Harjumaa Spordiliit tegi 19. detsembril Vabaõhumuuseumis kokkuvõtteid 2019. aastast. Autasustati parimaid koole ja sportlasi.
Harjumaa koolidevahelise kaheksast alast koosneva kompleksvõistluse ühe karika võitis Paldiski Põhikool. Parimatest parimad olime võrkpallis.
Karika võttis vastu õp Janika Loos.
Veelkord suur aitäh meie neljale võistkonnale, kes võidukarika kooli tõid! 🏆

https://www.facebook.com/pg/Paldiski-G%C3%BCmnaasium-137400746279192/photos/?tab=album&album_id=2894445997241306

20. detsembril toimus 5.-12. klasside jõulupidu. Esinesid 8. klassi etlejad, PÜG bänd ja iga klass tegi värvika etteaste oma kommipaki lunastamiseks. 

https://www.facebook.com/pg/Paldiski-G%C3%BCmnaasium-137400746279192/photos/?tab=album&album_id=2874826459203260

19. detsembril toimus algklasside jõulupidu. Kohale tulid ka jõulumemm ja -taat. 

https://www.facebook.com/pg/Paldiski-G%C3%BCmnaasium-137400746279192/photos/?tab=album&album_id=2872430076109565

18. detsembril kogunes Rohelise kooli meeskond võimlasse, et anda uus elu vanadele pappkastidele ja praakämbritele ning üheskoos meisterdada paberi ja papi kogumiskastid koolimajja. Rühmatöödena said paberile ka meie kooli keskkonnapõhimõtted. Õhtu lõppedes said huvilised vaadata filmi "Moest väljas".

Algklasside projektipäeval valmis II korrusele installatsioon, mis juhib tähelepanu sellele, kui palju jõuab meie poolt kasutatud plastikut loodusesse ja kuidas see mõjutab mereelustikku.

VEPA Käitumisoskuste Mäng poolt korraldatud jõulukaartide konkursil tunnustati Paldiski Põhikooli 2. klassi õp Inga Jürioja juhendamisel eripreemiaga. 

https://www.facebook.com/vepamang/videos/441899383146131/

17.12 toimus koolis jõulutemaatiline stiilipäev. Siit mõned stiilinäited.
 

https://www.facebook.com/pg/Paldiski-G%C3%BCmnaasium-137400746279192/photos/?tab=album&album_id=2869329133086326