Nimi Õppeaine / ametinimetus E-mail Telefon
Anu Ehrpais psühholoog See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  
Enel Pärs eesti keel ja kirjandus enel@paldgym.edu.ee  
Erica Pärt e-kooli administraator  erica@paldgym.edu.ee  

Erika Kaljusaar

Jane Kuusalu

ringijuht/teatriõpetus

rahvatants

erika@paldgym.edu.ee

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 
Eve Muru õppealajuhataja / matemaatika  eve@paldgym.edu.ee  
Heigo Ausmees ajalugu/ühiskonnaõpetus heigo@paldgym.edu.ee  
Evelyn Reidla raamatukoguhoidja   6 741 204
Helve Mandzolo direktor/prantsuse keel helve@paldgym.edu.ee  +372 58188082
Inga Jürioja klassiõpetaja/HEV koordinaator / eripedagoog inga@paldgym.edu.ee  
Irina Šiman vene keel irina@paldgym.edu.ee  
Janika Loos bioloogia / kehaline kasvatus janika@paldgym.edu.ee  
Janika Molejus klassiõpetaja/sotsiaalpedagoog sotsiaalpedagoog@ paldgym.edu.ee +372 55 666 799
Liisa Mäekivi klassiõpetaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  

Margus Minn

Kaire-Leen Varik

muusika/ringijuht

kunstiõpetus/käsitöö

margus@paldgym.edu.ee

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 
Marilys-Mirjam Kurg muusika/ringijuht marilys@paldgym.edu.ee  
Merit Visnapuu  arvutiõpetus merit@paldgym.edu.ee  
Natalia Sidorova matemaatika/füüsika/majandus natalia2paldgym.edu.ee  
Petri Hütt infojuht/arvutiõpetus petri@paldgym.edu.ee  
Viivika Reintam huvijuht  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  
Riina Talvik loodusained riina@paldgym.edu.ee  
Ruth Raam majandusjuhataja ruth@paldgym.edu.ee +372 58 188 083
Sergei Kruglov kehaline kasvatus / töö- ja tehnoloogiaõpetus sergei2paldgym.edu.ee  
Siiri Kärp inglise keel siiri@paldgym.edu.ee  

Svea Ilisson

Gerli Sildam

Maiken Jõesoo

klassiõpetaja

klassiõpetaja

klassiõpetaja

svea@paldgym.edu.ee

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 
Svetlana Siskova vene keel / inglise keel svetlana@paldgym.edu.ee  
Vivian Laks sekretär    6 741 389