Nimi Õppeaine / ametinimetus E-mail Telefon
Anu Ehrpais Psühholoog See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  
Enel Pärs Eesti keel ja kirjandus enel@paldgym.edu.ee  
Erica Pärt E-kooli administraator  erica@paldgym.edu.ee  
Jane Kuusalu Rahvatants See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  
Eve Muru Õppealajuhataja / matemaatika  eve@paldgym.edu.ee  
Erika Kaljusaar Ringijuht/ teatriõpetus See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  
Heigo Ausmees Ajalugu/ ühiskonnaõpetus heigo@paldgym.edu.ee  
Evelin Reidla Raamatukoguhoidja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 6 741 204
Helve Mandzolo Direktor/prantsuse keel helve@paldgym.edu.ee  +372 58188082
Inga Jürioja Klassiõpetaja/ HEV koordinaator / eripedagoog inga@paldgym.edu.ee  
Irina Šiman Vene keel See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  
Janika Loos Bioloogia / kehaline kasvatus janika@paldgym.edu.ee  
Janika Molejus Klassiõpetaja/ sotsiaalpedagoog sotsiaalpedagoog@ paldgym.edu.ee +372 55 666 799
Margus Minn Muusika/ ringijuht See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  
Kaire-Leen Varik Kunstiõpetus/ käsitöö See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  
Liisa Mäekivi Klassiõpetaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  
Katrin Järvlepp  Muusika/ ringijuht See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  
Merit Visnapuu Klassiõpetaja merit@paldgym.edu.ee  
Natalia Sidorova Matemaatika/ füüsika/ majandus natalia@paldgym.edu.ee  
Petri Hütt Infojuht/ arvutiõpetus petri@paldgym.edu.ee  
Viivika Reintam Huvijuht See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  
Riina Talvik Loodusained riina@paldgym.edu.ee  
Ruth Raam Majandusjuhataja ruth@paldgym.edu.ee +372 58 188 083
Sergei Kruglov Kehaline kasvatus / töö- ja tehnoloogiaõpetus See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  
Siiri Kärp Inglise keel siiri@paldgym.edu.ee  
Gerli Sildam Klassiõpetaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  
Svea Ilisson Klassiõpetaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  
Maiken Jõesoo Klassiõpetaja/ ringijuht See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  
Svetlana Siskova Vene keel / inglise keel svetlana@paldgym.edu.ee  
Vivian Laks Sekretär See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  6 741 389