Ühisgümnaasium

Nimi Õppeaine / ametinimetus E-mail Telefon
Anu Ehrpais Psühholoog See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  
Enel Pärs Eesti keel ja kirjandus/õppealajuhataja enel@paldgym.edu.ee  
Erica Pärt E-kooli administraator  erica@paldgym.edu.ee  
Raimo Urgard Huvijuht/rahvatants/ füüsika See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  
Eve Muru matemaatika  eve@paldgym.edu.ee  
Erika Kaljusaar Ringijuht/ teatriõpetus See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  
Heigo Ausmees Ajalugu/ ühiskonnaõpetus heigo@paldgym.edu.ee  
Evelin Reidla Raamatukoguhoidja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 6 741 204
Helve Mandzolo Direktor helve@paldgym.edu.ee  +372 58188082
Inga Jürioja Klassiõpetaja/ tugiteenuste koordineerija / eripedagoog inga@paldgym.edu.ee  
Irina Šiman Vene keel See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  
Janika Loos Bioloogia / kehaline kasvatus janika@paldgym.edu.ee  
Janika Molejus Sotsiaalpedagoog See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. +372 55 666 799
Ilona Laido Muusika See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  
Kaire-Leen Suur Kunstiõpetus See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  
Karmen Urgard Klassiõpetaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  
Kirke Karja Muusika See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  
Merit Visnapuu Klassiõpetaja merit@paldgym.edu.ee  
Natalia Sidorova Matemaatika/ füüsika/ majandus natalia@paldgym.edu.ee  
Petri Hütt haridustehnoloog petri@paldgym.edu.ee  
       
Riina Talvik Loodusained riina@paldgym.edu.ee  
Sergei Kruglov Kehaline kasvatus / töö- ja tehnoloogiaõpetus See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  
Siiri Kärp Inglise keel siiri@paldgym.edu.ee  
Linda Luig Eesti keel See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  
Svea Ilisson Käsitöö ja kodundus See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  
Maiken Jõesoo Klassiõpetaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  
Svetlana Siskova Vene keel / inglise keel svetlana@paldgym.edu.ee  

 

Nimi Õppeaine / ametinimetus E-mail Telefon
Anu Ehrpais Psühholoogia See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  
Elena Perova Keemia See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  
Enel Pärs Eesti keel ja kirjandus / õppealajuhataja enel@paldgym.edu.ee  
Erica Pärt E-kooli administraator  erica@paldgym.edu.ee  
Erika Kaljusaar Ringijuht/teatriõpetus erika@paldgym.edu.ee  
Eve Muru Matemaatika  eve@paldgym.edu.ee  
Heigo Ausmees Ajalugu/ ühiskonnaõpetus heigo@paldgym.edu.ee  
Evelin Reidla Raamatukoguhoidja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 6 741 204
Helve Mandzolo Direktor helve@paldgym.edu.ee +372 58188082
Irina Rassadinova Matemaatika See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  
Irina Šiman Vene keel See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  
Janika Loos Bioloogia / kehaline kasvatus janika@paldgym.edu.ee  
Ivo Kask Riigikaitseõpetus See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  
Kert Martma Keemia See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  
Ilona Laido Muusika ilona@paldgym.edu.ee  
Marina Šenderjuk Matemaatika See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  
Natalia Sidorova Matemaatika / füüsika natalia@paldgym.edu.ee  
Petri Hütt haridustehnoloog petri@paldgym.edu.ee  
       
Riina Talvik Loodusained riina@paldgym.edu.ee  
Sergei Kruglov Kehaline kasvatus See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  
Siiri Kärp Inglise keel siiri@paldgym.edu.ee  
Svetlana Siskova Vene keel / inglise keel svetlana@paldgym.edu.ee  
Tatjana Sahharova Ühiskonnaõpetus See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  
       
Violetta Zaitseva Vene keel / kirjandus See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  
Galina Juhganson   Eesti keel teise keelena See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.