• Klassipildid 2020/2021

Selle aasta klassipilte saab vaadata siit:

• Algklasside projektipäev

• Ülemaailmne hea ülemuse päev

• Rebaste ristimine

• Harjumaa koolide MV murdmaateatejooksudes

• Osale koolinoorte ideekonkursil "Mina suudan"

Loe edasi

• Veebinar “Nutinarkomaania – päriselt või ülepaisutatud?”

• Kanname jalgrattakiivrit

Armsad vanemad!
    Tuletame meelde, et seadusega on paika pandud...
16. oktoobril toimunud algklasside projektipäev keskendus pudrukuu raames pudru tervislikkusele ja keetsime koos lastega kahte erinevat ja põnevat putru. Panime keema täisterakaerahelbed ning ühele pudrule lisasime mõnuga vaniljet, kaneeli ja muskaatpähklit, lisandiks valmisid praetud kaneeliõunad. Teisele portsule lisasime uhkelt banaani, seemneid, kuivatatud puuvilju ning lisandiks pakkusime banaani oma koduniidu meega. Lapsed said igas pudrukeetmise ja -söömise etapis aktiivselt kaasa lüüa ja päeva lõpuks selgus, et oma valmistatud puder on ikka maailma parim. Tilgaks tõrvas osutus juhtum, et keegi pani salaja oma tasku pudrule mõeldud šokolaadi ja seetõttu jäi banaanipuder ilma riivšokolaadita. Aga ehk Sul on vähemalt rõõmu sellest šokolaadist!
Teises töötoas valmisid uhked pildiraamid tühjadest teraviljatoodete karpidest. Taaskasutuse raames tegime raamid pakist ning kaunistasime värvikirevate salvrätikute jääkidega. Mis pildiraamidest edasi saab, selgub peagi 😉

15. oktoobril osalesid meie 1.-12. kl tüdrukud Harjumaa koolide MV murdmaateatejooksudes Kolgakülas. Parimaks tulemuseks jäi gümnaasiumineiude 6. koht. Lisaks jooksudele sai nautida imelist sügisilma, korjata mustikaid ja pohli ning Anne-Mai eestvedamisel sai kooliõue käbiviskamisnurka täiendatud ka koti männikäbidega.

16. oktoobril on ülemaailmne hea ülemuse päev.
Oskus näha kõigis ja kõiges eeskätt head on Su hinnatav vaimuomadus. See rikastab inimest ennast ja lubab pillata päikest ümberolijatele.
Aitäh, meie direktor Helve.